APIE MUS

0 +
Metų darbo patirtis
0
Teikiamų paslaugų rūšių

MES GALIME PASIŪLYTI JUMS ĮVAIRIŲ KAPAVIETĖS DIZAINO SPRENDIMŲ, NUO KLASIKINIO IKI MODERNAUS

UAB „Paminklitas“ –  natūralaus akmens ir akmens plokščių apdirbimo, montavimo bei  didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė. Paminklų gamyba užsiimame jau daugiau kaip dešimt metų, todėl siūlome kokybiškus paminklus, pagamintus kvalifikuotų darbuotojų, kurie turi ilgametę patirtį akmens apdirbimo srityje.

Įmonė atlieka visus kapaviečių įrengimo ir rekonstrukcijos darbus, nuo pamatų liejimo iki apželdinimo. Kruopščiai ir atsakingai apdirbame granitą, marmurą ir kvarcinį akmenį, išryškinant akmens struktūrą, jo spalvas, išskirtinumą.

Mes taip pat siūlome prekes kapavietės dekoravimui: vazas, žvakides, gėlynus, plyteles.

Mūsų kvalifikuoti darbuotojai greitai ir kokybiškai  pagamins ir sumontuos Jums stalviršį, židinio apdailą, palanges,  išklos granito grindis ar terasą.

Palankios kainos bei platus gaminių asortimentas leidžia mums sėkmingai bendradarbiauti ir su didelių projektų vykdytojais, architektais, savivaldybėmis, ir su privačiais užsakovais, todėl kviečiame drauge dirbti ir dizainerius, statybines įmones, baldų gamintojus ir skulptorius.

Taikomos nuolaidos, todėl kainos prieinamos tiek senjorams, tiek mažas bei vidutines pajamas gaunantiems klientams. Yra galimybė atsiskaityti išsimokėtinai.

Mielai įgyvendinsime bet kokias Jūsų idėjas ir svajones!